MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg ścierania naskórka przy pomocy kryształków tlenku glinu, dający natychmiastowe efekty w postaci poprawy kondycji skóry.

Delikatne uderzenia strumienia kryształków korundu w powierzchnię naskórka, aplikowane są przez głowicę urządzenia, usuwając z niego w sposób łagodny i całkowicie kontrolowany wszystko to, co napotkają po drodze. Dokonuje się w ten sposób powolne ścieranie naskórka, warstewka po warstewce, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu, wszystko to pod stałą kontrolą wizualną.

Specjalna konstrukcja głowicy, zapewnia bardzo skuteczne działanie, przy jednoczesnym zapewnieniu zbierania z powierzchni skóry prawie 100% użytego do zabiegu korundu. Korund “zabrudzony”, z resztkami usuniętego naskórka, jest odsysany z obszaru czynnego głowicy i transportowany do zamkniętego pojemnika odbiorczego.
Mikrodermabrazja jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a po jego wykonaniu nie wymagana jest rekonwalescencja. Zabieg ten należy do łagodnych, dających natychmiastowe, spektakularne, widoczne od razu efekty.

Zakres zastosowania mikrodermabrazji jest bardzo szeroki i bezpieczny dla wszystkich typów skóry. Stosowanie jej w umiejętny sposób pozwoli szybko i bezpiecznie zwalczyć wiele problemów skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej gładka, jaśniejsza i miększa w dotyku, wyraźnie młodsza i zdrowsza.